SALA WESELNA LAGUNA

INNE UROCZYSTOŚCI

ZORGANIZUJEMY TWOJE WYMARZONE WESELE

Komunia

Chrzciny

Konsolacja

Przyjęcia

komunia

Komunia to jeden z najważniejszych dni w życiu dziecka i jego rodziców. Jest zwieńczeniem kilkumiesięcznych przygotowań. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by uroczysty obiad w gronie rodziny zapisał się jak najlepiej w pamięci. Zapewniamy organizację niewielkich komunii dla 20 osób, jak i większych dla 50 czy 80 osób. Wystrój sali, krzesła komunijnego dla dziecka oraz dekoracje stołu dostosowujemy do życzeń naszych Gości.

chrzciny

Chrzest święty to początek nowego życia i jednocześnie pierwsze przyjęcie Twojego Dziecka, dlatego jest tak ważnym świętem dla całej rodziny. W naszej sali to radosne wydarzenie celebrujemy sprawiając, że w ten szczególny dzień radosny nastrój udziela się wszystkim zaproszonym Gościom. Przyjęcia z okazji chrztu świętego organizujemy w  dopasowane do liczby Gości oraz preferencji rodziców. Subtelnym wystrojem stołów podkreślamy szczególne znaczenie tego wyjątkowego dnia.

konsolacja

W tak trudnym momencie życia, jakim jest utrata bliskiej nam osoby, pragniemy wesprzeć Państwa w organizacji pożegnalnego poczęstunku. Zaproponowane menu konsolacji możemy dostosować do indywidualnych potrzeb, a profesjonalna i dyskretna obsługa stworzy przyjemną atmosferę

Przyjęcia

sala weselna laguna

Szukasz miejsca na zorganizowanie wyjątkowej uroczystości, uczczenia ważnych życiowych momentów? Organizujemy przyjęcia rodzinne, okolicznościowe jubileusze, imprezy firmowe. Uwzględniamy to co najistotniejsze, czyli indywidualne upodobania, możliwości i potrzeby naszych Gości. Niezależnie od charakteru spotkania, zadbamy o odpowiednią atmosferę uroczystości, przyjazną obsługę i pyszne jedzenie.

planujesz Wesele?

nie szukaj więcej

Sala weselna laguna

Copyright © 2022 sala weselna laguna

TEL: 605 898 972; 691 486 898
Email: kontakt@salaweselnalaguna.pl 

Adres: Rakowice Wielkie 15b; 59-600 Rakowice Wielkie